Wystawa: Z myślą o przyszłości nauki i Ojczyzny. Ofiarodawstwo na rzecz Polskiej Akademii Umiejętności.


Uwaga-zmiany godzin funkcjonowania Pracowni Naukowej

Informujemy, że w dniach: 21 oraz 23 maja Pracownia Naukowa będzie czynna od godz. 13.00, natomiast 25 maja od godz. 12.00.

Przepraszamy za utrudnienia.


Aktualności

Uwaga- zmiany godzin funkcjonowania Pracowni Naukowej


Informujemy, że z dniem 1.03.br. zmianie ulegają godziny funkcjonowania Pracowni Naukowej. Będzie ona czynna w godzinach: poniedziałek od 8:00 do 17:00, środa od 11:00 do 17:00, w pozostałe dni bez zmian.


Starsze informacje:

  • Ogłoszenie o wyniku konkursu na stanowisko dyrektora Archiwum Nauki PAN i PAU

    Zgodnie z § 9, ust. 2 Statutu Archiwum Nauki PAN i PAU oraz § 7 Regulamin Konkursu na stanowisko Dyrektora pomocniczej placówki naukowej Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności działającej pod nazwą Archiwum Nauki PAN i PAU informujemy, że 29 listopada 2017 roku Komisja konkursowa wybrała dra Adama Górskiego na kandydata na stanowisko dyrektora Archiwum Nauki PAN i PAU. Wybór został zatwierdzony przez Radę Naukową Archiwum Nauki.


  • Uwaga

    Informujemy, że w dniu 12 grudnia b.r. Pracownia Naukowa będzie czynna w godzinach 11.00-15.45.


  • Zaproszenie na wystwę

    Polska Akademia Umiejętności, Archiwum Nauki PAN i PAU zapraszają na otwarcie wystawy: Z myślą o przyszłości nauki i Ojczyzny. Ofiarodawstwo na rzecz Polskiej Akademii Umiejętności, które odbędzie się w czwartek 16 listopada br. o godz.13.15 w sali wystawowej Archiwum Nauki przy ul. Św. Jana 26. Wystawa towarzyszy konferencji naukowej Mecenasi i darczyńcy w dziejach nauki polskiej. AU i PAU w kręgu społecznej troski.


Zobacz więcej>>